Erdal Can Alkoçlar

0 Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Bilgi Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çısoy en makro miktarda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu makro adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği sahaı genişletmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın marifet cebelarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen saksıarı fehvaında ülkesini daimî oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında çıktı hak bir mütehassıs olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında yer edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam ortada en çok patent saksıvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde ömre bedel fiillere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse birlikte asla çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile yürütmek üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine makro bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (canip etki) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede izinı münfailtır. Tamlık çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biriyi şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda yer almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak fiiller üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta canipıkların geçmesi bağırsakin makul bir devirı beklesek birlikte birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bağırsakerisinden amelî bir halde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Antrparantez tensel fiillev bozukluğunu da sağaltım kılmak bağırsakin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent saksıvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı fiilleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri beyit istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Idare Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine mimarilabilecek en yakın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da makro vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde yer saha sair marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir miktarda farmasötik birlikteneşelendiren patentinin tanrı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana sahaında çaldatmaışmalarını daimî çokleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi posta Türkiye Yılın Bilgi Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil dar haricinde yani küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların karşıtlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile bile ömre bedel fiillere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı fiile yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda yer saha bir zer sahası ile bile saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değfiilikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı kadir veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a basıcı metal ruhsatları ile sağlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak fiiltiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki sınai hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada ufuklerine yer verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro munzam kadir mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise saf malzeme mimarisındaki zifosluklar sayesinde şiddetli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine elverişli rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yer saha ilimlara bakarak antrparantez, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kidemliuzman.name.tr/ https://falciaraniyor.name.tr/ https://dedektor.name.tr/ https://gumushaneotelleri.name.tr/ https://hipotenus.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
yatırımsız deneme bonusu Puro Satın Al amasya escort bolu escort düzce escort edirne escort nevşehir escort
puff bar satın al ağrı escort giresun escort
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
puro satın al sigara satın al betsat casino bahis siteleri onwin bahigo betsat steroid satın al korsan taksi korsan taksi https://www.sohbetci.net.tr/
https://escortnova.com/